Szkolenia

dla personelu medycznego

Strefa dla rodzica

niezbędnik informacyjny

Dla partnerów

reklamuj się z nami

VII ROK AKADEMIA Szkoły Matek i Ojców Razem Łatwiej

"Opieka poporodowa - karmienie, pielęgnacja i rozwój dziecka i bezpieczeństwo"


Drogie Panie i Panowie,

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w kolejnej, już VII edycji szkoleń regionalnych, organizowanych w ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacji Poporodowej Szkoła Matek i Ojców Razem Łatwiej – AKADEMIA SZKOŁY MATEK I OJCÓW RAZEM ŁATWIEJ. Szkolenia, które przygotowaliśmy dla Państwa to cykl 10 spotkań edukacyjnych.

Wybraliśmy formę spotkań regionalnych, by w ten sposób ułatwić Państwu dojazd i kontakt z nami. Dzięki współpracy z doskonałą Kadrą Naukową pod przewodnictwem Prof. Ewy Dmoch-Gajzlerskiej możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość merytoryczną wszystkich proponowanych wykładów. Analizując ankiety ewaluacji dotychczasowych spotkań dostosowujemy swoją nową odsłonę Akademii do potrzeb jakie wypływają z ich analizy. Przygotowane zostaną w tym roku dwa warsztaty.Tematów będzie mniej ale szerzej omówione. Mamy nadzieję, że i tym razem sprostamy wyzwaniu i usatysfakcjonujemy Państwa poziomem merytorycznym i organizacyjnym.

Ogólna tematyka tegorocznej Akademii:

- Jedz dla dwojga - nie za dwoje - zdrowie na talerzu mamy, taty i maleństwa - WARSZTAT - dr hab.Katarzyna Antosik profesor nadzwyczajny, Katedra Dietetyki i Oceny Żywności, Instytut Nauk o Zdrowiu, Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach

- Co nowego w laktacji, karmienie wcześniaków - mgr Monika Jodłowska-Sowińska

- Ojciec w potrzasku - rola ojca w ciąży i po porodzie - WARSZTAT - mgr Tomasz Duda, socjolog, psycholog, filozof, WUM


Tematyka może ulegać nieznacznym zmianom w poszczególnych miastach, co podyktowane będzie tylko zdarzeniami losowym, niezależnymi od nas, organizatorów. Prosimy o wyrozumiałość. Dołożymy jednak wszelkich starań, by każdy region kraju miał taką samą, lub zbliżoną tematykę spotkań.

Terminy i miasta spotkań:

21 marca 2017 (wtorek) - GDAŃSK

04 kwietnia 2017 (wtorek) - BIAŁYSTOK

25 kwietnia 2017 (wtorek) - WARSZAWA

09 maja 2017 (wtorek) - KRAKÓW

30 maja 2017 (wtorek) - RZESZÓW

19 września 2017 (wtorek) - LUBLIN

03 października 2017 (wtorek) - WROCŁAW

24 października 2017 (wtorek) - KATOWICE

07 listopada 2017 (wtorek) - ŁÓDŹ

21 listopada 2017 (wtorek) - POZNAŃ

Założeniem organizacyjnym Akademii jest jej warsztatowy charakter oraz możliwość nawiązania indywidualnego kontaktu z Wykładowcą, rozwiązanie wszelkich niejasności i problemów tematycznych poruszanych na szkoleniu. Stąd ograniczona liczba miejsc – 50 osób. Każde szkolenie zakończy test sprawdzający, przyznane zostaną punkty edukacyjne oraz wręczone Certyfikaty.

Na każde szkolenie zapraszamy: Położne i Pielęgniarki z oddziałów położniczych i neonatologicznych, Położne Środowiskowe, Lekarzy Neonatologów, Położników.

Wybierz miasto i zapisz się już dzisiaj! Prosimy wpisz datę szkolenia do swojego harmonogramu/kalendarza, by nie umknęła w natłoku obowiązków. My skontaktujemy się z Tobą mailowo ok. 3 tygodni przed szkoleniem.


UWAGA!

Pamiętaj o przemyślanej decyzji. Zapisując się rezerwujesz miejsce i blokujesz je dla siebie. Jeżeli nie zgłosisz się na szkolenie, a nie poinformujesz nas o tym wcześniej, uniemożliwisz koleżance czy koledze, którzy liczyli na to spotkanie, a nie dostali się na listę z powodu braku miejsc, udział.

Prosimy o odpowiedzialne zapisy. Liczymy na Państwa rozsądek i empatię. O zakwalifikowaniu się na listę decyduje kolejność zgłoszeń. Maksymalnie 2 tygodnie przed szkoleniem zostaną wysłane mailem zaproszenia imienne z podaniem miejsca szkolenia i pełna agenda spotkania.

Prosimy potwierdź swój udział, poinformuj nas koniecznie o ewentualnej rezygnacji.

Tel.: 42 291 37 19

Kom.: 692 895 250

Email: kontakt@razemlatwiej.pl

Serdecznie Zapraszamy

Razem Łatwiej

DO GÓRY