Szkolenia

dla personelu medycznego

Strefa dla rodzica

niezbędnik informacyjny

Dla partnerów

reklamuj się z nami

FILM edukacyjny

TO NASZE WIELKIE DZIEŁO I NIEBYWAŁY SUKCES!

Film DVD to 90 minut profesjonalnej edukacji i połączonego z nią pięknego obrazu - "Wszystko o karmieniu piersią i pielęgnacji noworodka".
Opierając się na fachowej literaturze oraz doświadczeniach lekarzy z Pomorskiej Akademii Medycznej stworzyliśmy niezwykły obraz: matki karmiące piersią po porodach fizjologicznych, zabiegowych, przedwczesnych i mnogich, wszystkie szczęśliwe ze swojego macierzyństwa, czerpiące radość z karmienia nfilm_512aturalnego i potrafiące poradzić sobie z kłopotami pierwszych tygodni.
Ten film to skarbnica wiedzy, obraz pełen miłości i ciepła. Nie brakuje w nim wsparcia dla młodych Matek i Tatusiów oraz wskazówek, jak rozwiązać najczęstsze problemy laktacyjne i pielęgnacyjne pojawiające się wraz z przyjściem na świat ukochanego POTOMSTWA.
Maleństwo nie chce ssać, myślisz, że masz za mało pokarmu, obolałe brodawki, a może boisz się Je wykąpać lub przewinąć? Nie martw się, nie jesteś sama! Tu podpatrzysz i dowiesz się jak dać sobie rade i cieszyć się niepowtarzalnymi chwilami KARMIENIA PIERSIĄ. Po raz pierwszy problem prawidłowego karmienia dzieci piersią został przedstawiony tak precyzyjnie i dokładnie. Krok po kroku pokazujemy jak przystawiać maleństwo do piersi, jaką przyjąć pozycję do karmienia. Mówimy jak powinna wyglądać dieta matki karmiącej. NIE ZNAJDZIESZ DRUGIEGO TAKIEGO NA RYNKU!

FILM JAKO JEDYNY NA RYNKU POLSKIM UZYSKAŁ REKOMENDACJE:

Rzecznika Praw Dziecka,
Komitetu Upowszechniania Karmienia Piersią,
Fundacji "Rodzić po Ludzku",
Doradcy Premiera ds. Rodziny,
oraz bardzo wysokie oceny matek i środowiska medycznego.

Szczerze polecamy, tego filmu nie powinno zabraknąć w Twoim domu.!

Producent: "Razem Łatwiej"
Scenariusz: Magdalena Grzegorzewska, Tomasz Grzegorzewski,
na podstawie książki Dr Magdaleny Nehring-Gugulskiej, pt. "Warto karmić piersią"
Reżyseria: Wojtek Ślusarz
Zdjęcia: Adam Jamróz
Muzyka: Bartosz Bożejko
Producent Wykonawczy: Sweet Pele Studio
PIOSENKĘ KOCOWĄ ŚPIEWA: JACEK RUDNICKI z zespołem "Sklep z ptasimi piórami"

SZUKAJ W NAJLEPSZYCH SKLEPACH Z ODZIEŻĄ CIĄŻOWĄ I ASORTYMENTEM DLA NIEMOWLĄT
DO GÓRY

Co u nas słychać?

 • Zapraszamy do zapisów - KOŁOBRZEG - VIII Kongres Razem Łatwiej - 1-3.XII.2019 (2019-01-22 11:32:00)

  Serdecznie Zapraszamy do zapisów na VIII Kongres Ogólnopolskiego Programu Edukacji Okołoporodowej Szkoła Matek i Ojców Razem Łatwiej.

  W tym roku spotykamy się w Kołobrzegu 1-3.12.2019, jak wynika z ankiet ewaluacyjnych otrzymanych od uczestników po zeszłorocznym Kongresie, to własnie nad morzem chcecie Państwo by odbył się nasz kolejny Kongres. Dołożyliśmy wszelkich starań, by miejsce naszego Kongresu było jak zawsze na najwyższym poziomie. Bo dla Was warto, Wam się to po prostu należy:)

  Liczymy zatem na Was. Jak zawsze akceptujemy płatności w ratach - prosimy tylko o taką informację w mailu po przesłaniu zgłoszenia. Prosimy także o podanie nazwiska/nazwisk koleżanek z jakimi mamy Panie zameldować w pokojach. Informujemy, że pokoje 3 osobowe są duże i przestronne ( salon + sypialnia).

  ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW

  rozwiń
 • WSPOMNIENIA - VII Kongres Zakopane 2018 (2019-01-21 13:33:27)

  To czar wspomnień, VII. już Kongresu, Ogólnopolskiego Programu Edukacji Okołoporodowej, który odbył się w dniach 2-4 grudnia 2018 r w Zakopanem, w przepięknym Hotelu Rezydencja Nosalowy Dwór. Bogata tematyka, wspaniali Wykładowcy i cudowna atmosfera sprawiły, że było to wydarzenie na najwyższym poziomie merytorycznym i organizacyjnym, jak wykazały ankiety ewaluacji, które spłynęły do nas od uczestników. Dziękujemy za zaufanie i docenienie naszego wkładu, zaangażowania i serca jakie oddajemy Wam wszystkim przy organizacji wszelkich wydarzeń Razem Łatwiej.  GALERIA WSPOMNIEŃ  Wykładowcami tegorocznego spotkania byli:

  • Prof. Ewa Dmoch-Gajzlerska
  • Prof. Barbara Królak-Olejnik
  • Prof. Katarzyna Antosik
  • Dr hab. Dorota Pawlik
  • Dr n.med. Barbara Mazurkiewicz
  • Dr n.o zdr. Monika Jodłowska
  • Dr n.społ. Błażej Kmieciak
  • Lek. Agnieszka Góralska
  • Lek.stom. Karolina Borkowska
  • Mgr Zuzanna Szuperyczyńska
  • Mgr Małgorzata Czarniecka
  • Mgr Joanna Kiełbasińska
  • Kasia Malinowska


  Serdeczne podziękowania dla Partnerów, którymi w tym roku byli:

  Zapraszamy za rok, dołożymy wszelkich starań, by ponownie sprostać Państwa oczekiwaniom.
  rozwiń
 • RODZICIELSTWO Z KULTURĄ - Program spotkania 14.09.2018 Pabianice (2018-08-28 14:50:57)