Szkolenia

dla personelu medycznego

Strefa dla rodzica

niezbędnik informacyjny

Dla partnerów

reklamuj się z nami

LITERATURA tematu

Warto Karmić Piersią"

Autor: MAGDALENA NEHRING-GUGULSKA

Poradnik dla matek oraz wszystkich którzy pragną im pomóc  Drugie, poszerzone wydanie praktycznego poradnika, który zdobył już uznanie czytelników. 

Autorka - Międzynarodowy Konsultant Laktacyjny i sekretarz Komitetu Upowszechniania  Karmienia Piersią - pisze, jak radzić sobie w różnych trudnych sytuacjach, które można napotkać w  Pragniemy polecić doskonałą pozycję literatury wspierającej karmienie naturalne, książkę dr  Magdaleny Nehring-Gugulskiej, pt. "Warto karmić piersią". To poradnik rozwiewający wszelkie wątpliwości, fachowa edukacja i czysto matczyne podejście do tematu. Na podstawie tej właśnie książki powstał film "Wszystko o karmieniu piersią i pielęgnacji  noworodka". Całość tworzy niezastąpioną skarbnicę wiedzy i doskonale się uzupełnia.

Magdalena Nehring-Gugulska jest lekarką, Międzynarodowym Dyplomowanym Konsultantem  Laktacyjnym (IBCLC), a prywatnie - mamą pięciorga dzieci.  Problematyką karmienia piersią zafascynowała się jeszcze w okresie studiów. Pierwszy szlif  otrzymała w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie, pod okiem doc. dr hab. med. Krystyny  Mikiel-Kostyry. Pracowała w Poradni Laktacyjnej Szpitala Świętej Zofii w Warszawie, szpitala  odznaczonego tytułem Szpital Przyjazny Dziecku w roku 1994.  Prowadzi wykłady, pisze artykuły i podręczniki o tematyce związanej z laktacją. Obecnie prowadzi  Centrum Nauki o Laktacji www.cnol.pl

DO GÓRY

Co u nas słychać?

  • RODZICIELSTWO Z KULTURĄ - Program spotkania 14.09.2018 Pabianice (2018-08-28 14:50:57)