Szkolenia

dla personelu medycznego

Strefa dla rodzica

niezbędnik informacyjny

Dla partnerów

reklamuj się z nami

VII Kongres OPEO Razem ŁatwiejOgólnopolski Program Edukacji Poporodowej Szkoła Matek i Ojców Razem Łatwiej wspólnie z Zakładem Dydaktyki Położniczo-Ginekologicznej WNoZ Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego mają zaszczyt zaprosić na

VII Kongres Ogólnopolskiego Programu Szkoła Matek i Ojców Razem Łatwiej

pt.„Ziarna i plewy w praktyce położnej i pielęgniarki neonatologicznej”

termin: 02-04 grudnia 2018 r.

miejsce: Zakopane, Hotel Rezydencja Nosalowy Dwór

Kongres to wydarzenie ogólnopolskie, które wieńczy rok naszej współpracy z Państwem. To pora na podzielenie się najnowszymi i ważnymi tematami, pora podziękowań i życzeń. W tym roku, na prośbę wielu uczestników, organizujemy nasze spotkanie w Zakopanem. Dołożyliśmy wszelkich starań, by warunki w jakich będziemy Państwa gościć były na najwyższym poziomie, to zapewni nam Hotel Rezydencja Nosalowy Dwór.

Przewodniczącą Kadry Naukowej jest Pani Prof. Ewa Dmoch-Gajzlerska, Kierownik Zakładu Dydaktyki Ginekologiczno-Położniczej WNoZ Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, która dołoży wszelkich starań, by tematyka była dla wszystkich uczestników ciekawa.

Kadra Naukowa i Wykładowa to grono wybitnych Specjalistów, którzy z pewnością przyczynią się do tego, byVII Kongres był wydarzeniem niezapomnianym i stał na najwyższym poziomie merytorycznym.

Zatem bogaty program naukowy, warsztaty, uroki i atrakcje wspaniałego Hotelu w klimacie gościnnego miasta Zakopane to podwaliny do doskonałego wydarzenia jakie przed nami.

Serdecznie zapraszamy do zapisów wszystkich, którym bliska jest tematyka Kongresu, Położne, Położne Środowiskowe, Położne Neonatologiczne, Pielęgniarki, Pielęgniarki Neonatologiczne, Prowadzących Szkoły Rodzenia, Lekarzy Położników, Ginekologów, Neonatologów.

Koszt udziału STANDARD (termin 02-04.12.18r): 970 zł/os (pokój 2-3 osobowy).

Cena zawiera: udział w Kongresie - sesje plenarne i warsztaty, 2 noclegi i wyżywienie: śniadania, 2 obiady, przerwy kawowe, 2 kolacje.

NOWOŚĆ! POBYT PREMIUM*(pobyt przedłużony z wycieczką na Słowację + udział standard) 30.11-04.12.18: 1610 zł/os.

*Dla chętnych uczestników organizujemy wycieczkę do Tatralandii - Słowacja z przedłużonym pobytem w Hotelu Rezydencja Nosalowy Dwór. Koszt udziału PREMIUM zawiera: 4 noclegi ( w pokoju 2/3 osobowym), 4 śniadania (jedno w formie lunch pakietu), 1 obiadokolację w dniu przyjazdu (30.11.18r.), wyjazd i wstęp do Aquaparku Tatralandia - Słowacja (w dniu 01.12.18 r.), wizytę w gospodarstwie agroturystycznym i degustacje słowackich specjałów kulinarnych - lunch, lunch w Hotelu w dniu 02.12., przerwy kawowe, 2 obiady w dniach 2-4.12.18 r., 2 kolacje, udział w sesjach plenarnych i warsztatach

Organizator zastrzega, że wycieczka zostanie zorganizowana przy zgłoszeniu minimum 40 chętnych. Opłatę za opcję udziału PREMIUM należy dokonać do dnia 30 sierpnia 2018 r.


Istnieje możliwość dopłaty do pobytu w pokoju 1 osobowym oraz przedłużenia pobytu (opcje wyboru i koszty w formularzu zgłoszeniowym). Cena przedłużenia zawiera nocleg i śniadanie.

Każdy uczestnik Kongresu morze korzystać z oferty rekreacyjnej Hotelu: baseny, sauny, jacuzzi, siłownia a specjalnie dla Państwa na wszelkie dodatkowe usługi i gastronomię Hotelu przysługuje 10% RABAT :)

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Szczegółowa tematyka i plan Kongresu już wkrótce.

Serdecznie Zapraszamy do Zapisów. Czekamy na Ciebie.

Możliwość płatności w ratach!


PLANOWANA TEMATYKA KONGRESU:

1. Cukrzyca ciążowa i u noworodka

2. Wpływ diety wegetariańskiej i wegańskiej na rozwój ciąży

3. Rodzi się rodzicielstwo – czyli na co przygotować młodych rodziców i dziadków by uniknąć konfliktu komunikacyjnego pokoleń

4. Pielęgnacja wcześniaka, noworodka w oddziale IT – praktyczne aspekty: układanie w gniazdach, inkubatorach, prawidłowe pozycjonowanie, oklejanie rurki intubacyjnej

5. Komunikacja z trudną pacjentką/trudnym opiekunem, partnerem pacjentki - praktyki położnej

6. Rozczarowanie zawodowe – gasnąca pasja . Jak rozbudzić lwa mocy?!

7. Szczepienia zło konieczne?

8. Etyczne i prawne aspekty pozyskiwania mleka kobiecego

9. Wpływ chorób dziąseł i zębów na ciążę

10. Kangurowanie to nie „potrzymanie”?

11. Zakażenia układu moczowego w ciąży.

12. Cięcie po cięciu i co potem?

Warsztaty - tematyka w trakcie ustalania


Wystawiamy faktury dla prowadzących działalność gospodarczą

Uczestnicy otrzymają Certyfikat i punkty edukacyjneBiuro, Komitet Organizacyjny:

Razem Łatwiej s.c.

ul. Grobelna 7 lokal 204

95-200 Pabianice

tel. 42 291 37 19, 692 895 250, 882 001 488

e-mail: kontakt@razemlatwiej.pl


DANE DO WPŁATYALIOR BANK 13 2490 0005 0000 4510 4872 3889

Razem Łatwiej s.c., ul. Sienkiewicza 2/4, 95-200 Pabianice

w tytule wpisując: VII Kongres OPEP, termin, imię i nazwisko


Zapraszamy!

DO GÓRY